-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт генераторів: Львівська область; Закарпатська область (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-04-25-3061615) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-009290-a
Завершена
2 340 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f44ec123a2aa42048e022e18399035d7
Внутрішній номер закупівлі:
25628136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-009290-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Галина Михайлівна 380971216748 GALINA.EFIMENKO@PRIVATBANK.UA https://privatbank.ua/ru
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 340 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання ремонтних робіт та технічне обслуговування генераторів повітряного охолодження
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.06.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ІВАНИШИН ТАДЕЙ БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2093916711
-
Контактна особа:
ІВАНИШИН ТАДЕЙ БОГДАНОВИЧ 380676712330 maksima2000@i.ua
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Сихівська, буд. 19, кв. 54
Ціна пропозиції
2 340 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2025 14:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ac9eb85f4e0541669adf2b37198cfb68
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-17-009290-a-c1
Постачальник:
ФОП ІВАНИШИН ТАДЕЙ БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2093916711
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Сихівська, буд. 19, кв. 54
Номер договору:
П-0155025
Сума договору:
2 340 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Виконання ремонтних робіт та технічне обслуговування генераторів повітряного охолодження: 2 340 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2025 00:00 - 05.06.2027 00:00
Дата підписання:
16.06.2025 00:00
Статус:
Підписаний