-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Тендер Prozorro UA-2018-10-25-000486-b
Тепловізор
Торги не відбулися
128 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 3 844.80 UAH
мін. крок: 3% або 3 844.80 UAH
Номер:
44cbb89e8e4c4abf9bda5af3ec0ace79
Внутрішній номер закупівлі:
2562360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-25-000486-b
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Конарєва, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко C. Південна залізн. +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
128 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 844.80 UAH
Період уточнення:
25.10.2018 15:13 - 30.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2018 15:13 - 09.11.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ" +380445990729 infra1kam@gmail.com http://infracam.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Початкова пропозиція
128 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 088.00 UAH з ПДВ
Документи
26
Скарги
0