-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Тонометр автоматичний з голосовим супроводом Paramed Indicator-X, Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовим супроводом, Механічний тонометр LD-80 з трьома дитячими манжетами, код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-000351-a
Завершена
3 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
314f7e1c6b7740939138dff85f22999d
Внутрішній номер закупівлі:
25619121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-000351-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Падусенко +380536232665 padusenko.valia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-02-000930-a
Очікувана вартість:
3 880.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонометр автоматичний з голосовим супроводом Paramed Indicator-X
×
-
НК 024:2023:
45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі/зап'ясті
Кількість
1 штука
Період постачання
до 17.06.2025
Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовим супроводом
×
-
НК 024:2023:
62646 Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї
Кількість
1 штука
Період постачання
до 17.06.2025
Механічний тонометр LD-80 з трьома дитячими манжетами
×
-
НК 024:2023:
16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску
Кількість
1 штука
Період постачання
до 17.06.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГМИРЯ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3045921597
-
Контактна особа:
+380955304279
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 82 квартира 120
Ціна пропозиції
3 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2025 08:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc2cd008697d42d1b3ec61590f90632c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-17-000351-a-c1
Постачальник:
ГМИРЯ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3045921597
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 82 квартира 120
Номер договору:
91
Сума договору:
3 880.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Тонометр автоматичний з голосовим супроводом Paramed Indicator-X: 1 830.00000 UAH без ПДВ
Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовим супроводом: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Механічний тонометр LD-80 з трьома дитячими манжетами: 900.00000 UAH без ПДВ
Глюкометр SensoLite Nova Plus з голосовим супроводом: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Механічний тонометр LD-80 з трьома дитячими манжетами: 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.06.2025 08:41
Статус:
Підписаний