-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-013143-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
Номер:
9065a74538f44068b05852a00b491ea4
Внутрішній номер закупівлі:
25618470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-013143-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 20:35 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 20:35 - 24.06.2025 09:00
Аукціон:
з 25.06.2025 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по вул.Кравчука, 19г (270,2 м.кв.)