-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-09-21-000536-b
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер:
ce50f727a90c45d69dfe2939aa37246b
Внутрішній номер закупівлі:
2561374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-21-000536-b
Замовник:
ПрАТ Київобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
23243188
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Вул. Київська 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Цікаленко Олена Олексіївна +380444590732 olena.tsikalenko@koe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2018 15:03 - 02.10.2018 15:08
Період прийому пропозицій:
21.09.2018 15:03 - 12.10.2018 15:08
Аукціон:
16.10.2018 11:35 - 16.10.2018 12:08
Період кваліфікації:
з 16.10.2018 12:08
Нецінові критерії:
Експлуатаційні витрати (відстань від АЗС до Центрального офісу СМіТ (м. Київ, вул. Стеценка, 1-А)) 20%
Експлуатаційні витрати (відстань від АЗС до Центрального офісу СМіТ (м. Київ, вул. Стеценка, 1-А))
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот 1: Паливо рідинне по бланках дозволу (талонах) (БЕНЗИН А-95, БЕНЗИН А-92, ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ) для СМіТ ЦО
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
f47ae7eaabb04379a9cff4f19161ecba
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Абзац 3 частини 1 статті 31 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
09.11.2018 15:26
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Початкова пропозиція
3 632 637.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 367 913.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
3 829 022.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 707 945.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХОЙЛ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41850141
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХОЙЛ ЛТД" +380676729229 konovalchuk@tehoil.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 5-В
Початкова пропозиція
3 730 788.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 730 788.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380442376933 GORBENKO@OILKIEV.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
3 789 645.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 789 645.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0