-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Перетворювач електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-009919-a
Перетворювач електричної енергії
Завершена
55 415.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 277.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 277.08 UAH
Номер:
a5ae0cc4b3c246809e691e900c583e91
Внутрішній номер закупівлі:
25588420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-12-009919-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 415.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2025 15:30 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2025 15:30 - 20.06.2025 09:00
Аукціон:
з 23.06.2025 15:03
Період кваліфікації:
20.06.2025 09:00 - 26.06.2025 07:48
Період завантаження договору:
02.07.2025 00:00 - 12.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 415.00 Перетворювач електричної енергії