-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портландцемент М500 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-012494-a
Торги не відбулися
29 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 145.00 UAH
Номер:
3855825624c04ccebaf8bf7851e69470
Внутрішній номер закупівлі:
25577073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-11-012494-a
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Чечелюк +380964089710 sveta27dasa@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2025 16:48 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2025 16:48 - 19.06.2025 00:00
Аукціон:
з 19.06.2025 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 000.00 Портландцемент М500 або еквівалент