• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання

Завершена

36 103.77 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 180.52 UAH
Номер: 827e663efe2e42e9ad67068d3f9e5c82
Внутрішній номер закупівлі: 25576287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-11-011960-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Контактна особа: Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 36 103.77 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2025 16:28 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2025 16:28 - 19.06.2025 00:00
Аукціон: з 19.06.2025 15:46
Період кваліфікації: 19.06.2025 00:00 - 23.06.2025 16:22
Період завантаження договору: 29.06.2025 00:00 - 09.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴36 103.77 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання