-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-007607-a
Завершена
1 028 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 142.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 142.50 UAH
Номер:
d9efd689af89413d9d15071e47bb57fa
Внутрішній номер закупівлі:
25572252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-11-007607-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 028 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2025 14:08 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2025 14:08 - 19.06.2025 08:00
Аукціон:
20.06.2025 11:01 - 20.06.2025 11:24
Період кваліфікації:
20.06.2025 11:24 - 27.06.2025 11:43
Період завантаження договору:
03.07.2025 00:00 - 13.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 028 500.00 Деревина дров’яна непромислового використання