-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облицювальна цегла.
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-004367-a
Завершена
99 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
ddce8e61aec743ca89ea41e3330059b3
Внутрішній номер закупівлі:
25569021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-11-004367-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
99 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Облицювальна цегла
Кількість
3964 штука
Період постачання
10.06.2025 - 13.06.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СІДЕНЬ ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433005759
-
Контактна особа:
+380992912470
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, місто Снігурівка, вул. Суворова будинок 246 /11
Ціна пропозиції
99 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2025 11:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f3c4a77e4144e618e961cbcf1c6b1cf
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-11-004367-a-a1
Постачальник:
СІДЕНЬ ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3433005759
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, місто Снігурівка, вул. Суворова будинок 246 /11
Номер договору:
50
Сума договору:
99 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.06.2025 14:00
Статус:
Виконаний