-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 11, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-009403-a
Завершена
471 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 710.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 710.00 UAH
Номер:
7fb201416c4045eabac854669b88a00b
Внутрішній номер закупівлі:
25560687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-009403-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
471 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 15:23 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 15:23 - 18.06.2025 01:00
Аукціон:
19.06.2025 12:10 - 19.06.2025 12:33
Період кваліфікації:
19.06.2025 12:33 - 23.06.2025 12:09
Період завантаження договору:
29.06.2025 00:00 - 09.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴471 000.00 45420000-7 Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 11, м. Дніпро)