-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протокол про виправлення технічної помилки у закупівлі UA-20204-10-11-009730-a «Обладнання для приготування їжі ( котел стравоварочний електричний 160 л за ДК 021:2015 42214000-9; котел стравоварочний електричний 250л за ДК 021:2015 42214000-9; сковорода електрична за ДК 021:2015 42214000-9 ; плита електрична промислова за ДК 021:2015 42214000-9 ; шафа пекарська за ДК 021:2015 42214000-9 ) за код ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну»
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-007445-a
Завершена
616 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
95c7d21c339a4f3983bdf0b860baebfe
Внутрішній номер закупівлі:
25558462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-007445-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986173
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ничипуренко Наталія Олександрівна 380564938333 gorbolnica3.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
616 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
котел стравоварочний електричний 160 л
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
На карті
котел стравоварочний електричний 250 л
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
На карті
сковорода електрична
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
На карті
плита електрична промислова
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
На карті
шафа пекарська
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2024
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 13К
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Пильнєва Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2565821244
-
Адреса:
61099, Україна, Харківська область, Харків, Богдана Хмельницького, буд. 11, кв. 15
Ціна пропозиції
616 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2025 14:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c5d457c63084769ae4ed5d744c4bdec
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-10-007445-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Пильнєва Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2565821244
-
Адреса:
61099, Україна, Харківська область, Харків, Богдана Хмельницького, буд. 11, кв. 15
Номер договору:
266-24
Сума договору:
375 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
плита електрична промислова: 59 000.00000 UAH без ПДВ
шафа пекарська: 80 000.00000 UAH без ПДВ
шафа пекарська: 80 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2024 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
07.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний