-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити перекриття
Тендер Prozorro UA-2025-06-09-009245-a
Завершена
33 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
2e9f8eb054604adca680f975f101ceb5
Внутрішній номер закупівлі:
25548223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-09-009245-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Заводська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дащенко Лариса 380676100937 l.dashchenko@zp.naftogaz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-14-006793-a
Очікувана вартість:
33 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плити перекриття
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.06.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Блоки плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40887741
-
Контактна особа:
Горбік І.А. 380973500571 bloki@ukr.net
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Карпенко-Карого 21-Б
Ціна пропозиції
33 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2025 15:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
426e2e9f4806414187838bb943db8ab3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-09-009245-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Блоки плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40887741
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Карпенко-Карого 21-Б
Номер договору:
13A690-4593-25
Сума договору:
33 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
27 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
09.06.2025 13:00
Статус:
Виконаний