-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проживання учасників обласного заходу Обласний семінар-тренінг «Школа виховників Джур»
Тендер Prozorro UA-2025-06-08-000423-a
Завершена
14 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
6c7ed57e105147df9c4b42fe50fa90c4
Внутрішній номер закупівлі:
25538956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-08-000423-a
Замовник:
ОКУ "ЛОЦПМІСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26349958
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, СЄВЄРОДОНЕЦЬК, вул. Федоренка, буд.33, офіс 310
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокопуд Ольга Володимирівна 0504751540 olga-sorokopud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Послуги з проживання учасників обласного заходу Обласний семінар-тренінг «Школа виховників Джур»
Очікувана вартість:
14 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з проживання учасників обласного заходу Обласний семінар-тренінг «Школа виховників Джур» 18 осібХ4 ночі
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.06.2025 - 13.06.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рій Наталія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
393274228561
-
Контактна особа:
Рій Наталія Михайлівна +380976551286 natalarij0205@gmail.com
-
Адреса:
81718, Україна, Львівська область, с. Ліщини, вул. Зелена, 17
Ціна пропозиції
14 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2025 18:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b5045e85a9734f58b784e15b9f0e37c0
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-08-000423-a-a1
Постачальник:
ФОП Рій Наталія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
393274228561
-
Адреса:
81718, Україна, Львівська область, с. Ліщини, вул. Зелена, 17
Номер договору:
08/06/п
Сума договору:
14 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
послуги з проживання учасників обласного заходу Обласний семінар-тренінг «Школа виховників Джур» 18 осібХ4 ночі: 14 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
08.06.2025 18:16
Статус:
Підписаний