• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Засоби для догляду за малюками (підгузки-трусики)

Торги відмінено

110 743.25 UAH з ПДВ
Номер: fd16ff8e24434230b69c1d30918eef98
Внутрішній номер закупівлі: 2553863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-23-001708-b   
Замовник: КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
Контактна особа: Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Згідно з п. 2 підпункту 4 cт. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тому застосовується переговорна процедура на закупівлю підгузків-трусиків.
Очікувана вартість: 110 743.25 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки-трусики)
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 15600 штуки
Період постачання 05.11.2018 - 30.11.2018
Місце постачання 08154, Україна, Київська область, місто Боярка, Хрещатик, 111 На карті

Інформація про скасування

Номер: 959b2341fddf4e04a80fb0a833e5a4e7
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: ДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» після періоду оскарження відмовився від підписання договору у зв’язку зі зміною ціни за одиницю товару, зазначена ціна призвела до збільшення суми, визначеної в договорі.
Дата опублікування: 08.11.2018 11:57
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ"

Оскарження: 23.10.2018 14:07 - 02.11.2018 23:00
Ціна пропозиції 110 743.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 14:09
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 26e9c2772746474db9271c9fb5579087
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-23-001708-b-b1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ"
Сума договору: 110 743.25 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації