-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повний функціональний цілодобовий доступ до поточного випуску та архіву видань ПБО, ББ, ОП у електронній формі та іншого функціоналу програмного продукту
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-002523-a
Активна
7 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
e05ac317a0744b4596e9fddcdbf441f3
Внутрішній номер закупівлі:
25528712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-002523-a
Замовник:
Центр надання соціальних послуг Вовчанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21218677
-
Адреса:
62503, Україна, Харківська область, місто Вовчанськ, вулиця Соборна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліньова Ольга Григорівна +380574144138 glavbuh-trc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повний функціональний цілодобовий доступ до поточного випуску та архіву видань ПБО, ББ, ОП у електронній формі та іншого функціоналу програмного продукту
Кількість
1 штука
Період постачання
05.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, буд.5, 6 під’їзд, 6 єтаж, кімната 126,127
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "БЕЛІНОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32564525
-
Контактна особа:
Світлана Чаговець 0668701010 support@id.factor.ua http://i.factor.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гомоненка, буд.10, кімната 2
Ціна пропозиції
7 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2025 10:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da7fe7f3f5df4f0c906b5574bc288bbb
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-06-002523-a-c1
Постачальник:
Приватне підприємство "БЕЛІНОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32564525
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Гомоненка, буд.10, кімната 2
Сума договору:
7 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Повний функціональний цілодобовий доступ до поточного випуску та архіву видань ПБО, ББ, ОП у електронній формі та іншого функціоналу програмного продукту: 7 200.00000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації