-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав
Тендер Prozorro UA-2018-10-22-002513-b
Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав
Завершена
980 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
531f7cf895a64555be6ad9e1711c228a
Внутрішній номер закупівлі:
2551875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-22-002513-b
Замовник:
Департамент містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06716538
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Квітки-Основ'яненка, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карабанова Світлана Федорівна 380577607416 dmatagp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
21.05.2018 було оголошено проведення процедури відкритих торгів на закупівлю код ДК 021:2015 – 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав) № UA-2018-05-21-000680-c. 06.06.2018 цей тендер був відмінений через відсутність достатньої кількості учасників (менше двох пропозицій) на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (автоматично сформований електронним майданчиком prozorro.gov.ua звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2018-05-21-000680-c).
20.06.2018 було повторно оголошено проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 – 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав) №UA-2018-06-20-002172-a. 06.07.2018 цей тендер також був відмінений через відсутність достатньої кількості учасників (менше двох пропозицій) на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (автоматично сформований електронним майданчиком prozorro.gov.ua звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2018-06-20-002172-a).
Пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Зважаючи, що зазначена закупівля є необхідною для Служби містобудівного кадастру міста Харкова Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану в поточному бюджетному році та наявні підстави, передбачені статтею 35 Закону України «Про публічні закупівлі», замовником застосовано як виняток переговорну процедуру закупівлі ДК 021:2015 – 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав) відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
980 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із створення програмного забезпечення «Система електронного топографо-геодезичного плану м. Харкова» з передачею майнових прав
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Квітки-Основ'яненка, буд. 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР»
Оскарження: 22.10.2018 16:51 - 01.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Контактна особа:
Кутоманов Дмитро Євгенович 380577607100 kpgic@citynet.kharkov.ua
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, просп. Науки, буд. 38
Оскарження: 22.10.2018 16:51 - 01.11.2018 23:00
Ціна пропозиції
980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2018 16:55
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c5916e0b99e4a9394d63fd6d612ddcc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-002513-b-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Контактна особа:
Кутоманов Дмитро Євгенович 380577607100 kpgic@citynet.kharkov.ua
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, просп. Науки, буд. 38
Номер договору:
Г18110
Сума договору:
980 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.11.2018 17:00
Статус:
Підписаний