-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (газ скраплений).
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-002138-a
Завершена
2 925.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e169c75b76a4471869f2b05f4c2efa6
Внутрішній номер закупівлі:
25499729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-002138-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілона Олександрівна Вакарчук +380951193788 mocrnm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 925.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ скраплений марки 2711190000
Кількість
90 літр
Період постачання
03.06.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
56500, Україна, Миколаївська область, .Бузьке, Бузька с/рада, Комплекс будівель та споруд №2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20908084
-
Контактна особа:
0500637780
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ(з), вул.Київська будинок 26 а
Ціна пропозиції
2 925.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2025 10:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2c41281f3ba4510bae3f876e7548067
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-04-002138-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20908084
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ(з), вул.Київська будинок 26 а
Номер договору:
524
Сума договору:
2 925.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 437.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.06.2025 09:00
Статус:
Підписаний