-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-03410000-7- Деревина - (Дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-000712-a
Завершена
821 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
3090ca912f12418d993fb7643ec0e974
Внутрішній номер закупівлі:
25498868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-000712-a
Замовник:
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Вараський район, село Степангород,, вул. Шевченка Т., будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кречко Максим Іванович +380978540165 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-05-15-009593-a
Очікувана вартість:
821 700.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-03410000-7- Деревина- (Дрова паливні)
Кількість
550 метр кубічний
Період постачання
до 31.07.2025
Місце постачання
34314, Україна, Рівненська область, село.Степангород, Вул. Шевченка будинок 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МЕЛЬНИК ДМИТРО АНТОНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2656715770
-
Контактна особа:
0676726946
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н село Степангород, ВУЛ.ВИШНЕВА будинок 3
Ціна пропозиції
821 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2025 09:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dae2196babf84612a80db44451dfd4ba
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-04-000712-a-c1
Постачальник:
МЕЛЬНИК ДМИТРО АНТОНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2656715770
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н село Степангород, ВУЛ.ВИШНЕВА будинок 3
Номер договору:
26
Сума договору:
821 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.06.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.06.2025 09:05
Статус:
Виконаний