-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-06-03-008696-a
Завершена
23 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Номер:
59b96b7b12ae449691d380c3268df6bd
Внутрішній номер закупівлі:
25491950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-03-008696-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2025 14:27 - 08.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2025 14:27 - 11.06.2025 00:00
Аукціон:
з 11.06.2025 12:34
Період кваліфікації:
11.06.2025 00:00 - 11.06.2025 09:20
Період завантаження договору:
17.06.2025 00:00 - 27.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 000.00 Фармацевтична продукція