• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

закупівля дизельного палива та бензину

Торги не відбулися

1 199 765.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 998.83 UAH
Номер: b1f195c5f3d64beb834d240971191fe0
Внутрішній номер закупівлі: 25488124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-03-005156-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Володимир КУЗЬМИНИХ +380969750656 vdn_voda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 199 765.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2025 11:48 - 12.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2025 11:48 - 15.06.2025 08:00
Аукціон: 16.06.2025 12:58 - 16.06.2025 13:21
Період кваліфікації: 16.06.2025 13:21 - 08.07.2025 12:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 199 765.10 закупівлю дизельного палива та бензину