• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Надання послуги з перегляду "Стандарт організації України "Правила визначення вартості проєктних робіт на будівництво ГЕС та ГАЕС" для філій ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Завершена

419 320.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Номер: 87add59696684638a9b2c94200590869
Внутрішній номер закупівлі: 25486337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-03-003107-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Оксана ЯРМАК 380459658357 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 419 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.06.2025 10:47 - 08.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2025 10:47 - 11.06.2025 09:00
Аукціон: з 12.06.2025 12:40
Період кваліфікації: 11.06.2025 09:00 - 18.06.2025 16:21
Період завантаження договору: 24.06.2025 00:00 - 04.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴419 320.00 ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Надання послуги з перегляду "Стандарт організації України "Правила визначення вартості проєктних робіт на будівництво ГЕС та ГАЕС" для філій ПрАТ "Укргідроенерго")