• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капуста, цибуля, морква, буряк

Завершена

64 300.00 UAH з ПДВ
Номер: b39dd65984804f829df74d161fc0ac23
Внутрішній номер закупівлі: 25479398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-02-009581-a   
Замовник: Відділ освіти Сквирської міської ради
Контактна особа: Костюк Олексій Юрійович +380456852575 alexblood85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-05-23-012113-a
Очікувана вартість: 64 300.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капуста білоголова свіжа
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти На карті
Цибуля ріпчаста свіжа
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти На карті
Морква свіжа
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти На карті
Буряк столовий
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 300 кілограм
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 09001, Україна, Київська область, Сквирська територіальна громада, заклади освіти На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Стогній Володимир Вікторович
Ціна пропозиції 64 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2025 15:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2d7a4f5b4fff471690c3fd6235513700
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-02-009581-a-b1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Стогній Володимир Вікторович
Номер договору: 15/с
Сума договору: 60 333.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.06.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 02.06.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування
PDF
ДУ 1 овочі Стогній 2025.PDF
pdf
ДУ 2 буряк - цибуля Стогній 2025.pdf
p7s
sign.p7s