-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стіл мобільний Kolibri металевий 5-типолочний або еквівалент (Код НК 024:2023 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів)
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-005284-a
Торги не відбулися
6 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30.00 UAH
Номер:
a718ab9511214969956c0aecc8ccd8c3
Внутрішній номер закупівлі:
25474782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-005284-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 12:25 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 12:25 - 10.06.2025 00:00
Аукціон:
з 10.06.2025 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 000.00 Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стіл мобільний Kolibri металевий 5-типолочний або еквівалент (Код НК 024:2023 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів)