• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тонометр автоматичний з голосовим супроводом (код НК 024:2023 45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі/зап’ясті); Глюкометр з голосовим супроводом (код НК 024:2023 62646 – Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї); Механічний тонометр з трьома дитячими манжетами (код НК 024:2023 16156 – Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Торги не відбулися

3 880.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19.40 UAH
Номер: 0667a02ce13e46d7a259ecdd3ad8a5f3
Внутрішній номер закупівлі: 25470678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-02-000930-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
Контактна особа: Валентина Падусенко +380536232665 padusenko.valia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.06.2025 09:34 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2025 09:34 - 10.06.2025 08:00
Аукціон: з 11.06.2025 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 880.00 Тонометр автоматичний з голосовим супроводом (код НК 024:2023 45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі/зап’ясті); Глюкометр з голосовим супроводом (код НК 024:2023 62646 – Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї); Механічний тонометр з трьома дитячими манжетами (код НК 024:2023 16156 – Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску)