• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт частини приміщень підвалу будівлі КНП "ХОКЦ" ХОР літера "Б" під найпростіше укриття за адресою; м.Херсон, вул.Католицька (Суворова), буд.35

Завершена

7 388 250.64 UAH з ПДВ
Номер: 948d98d7990445a48364ddb487633bfb
Внутрішній номер закупівлі: 25464131
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-30-004912-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Контактна особа: Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи наявну потребу замовника існує необхідність у здійсненні закупівлі послуг за предметом закупівлі за предметом закупівлі - «Поточний ремонт частини приміщень підвалу будівлі КНП "ХОКЦ" ХОР літера "Б" під найпростіше укриття за адресою; м.Херсон, вул.Католицька (Суворова), буд.35», згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та / або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - «Поточний ремонт частини приміщень підвалу будівлі КНП "ХОКЦ" ХОР літера "Б" під найпростіше укриття за адресою; м.Херсон, вул.Католицька (Суворова), буд.35», згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи на виконання пункту 3.3 рішення № 6 Ради оборони Херсонської області від 9 травня 2025 року, введеного в дію розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 12 травня 2025 року № 237, що додаються до протоколу (витяг). Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2025 рік у послугах за предметом закупівлі «Поточний ремонт частини приміщень підвалу будівлі КНП "ХОКЦ" ХОР літера "Б" під найпростіше укриття за адресою; м.Херсон, вул.Католицька (Суворова), буд.35», згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість: 7 388 250.64 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень підвалу будівлі КНП "ХОКЦ" ХОР літера "Б" під найпростіше укриття за адресою; м.Херсон, вул.Католицька (Суворова), буд.35
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул. Католицька (Суворова), буд.35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОМЕТРИУМ БУД"
Ціна пропозиції 7 388 250.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2025 13:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b25db416550e4e759487167bec81aec1
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-30-004912-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОМЕТРИУМ БУД"
Номер договору: 30-2/05/2025
Сума договору: 6 663 705.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 553 088.05 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 30.05.2025 09:00
Статус:
Підписаний
xls
u_129_ДЦ_ВРОБ_02-01.xls
xls
u_129_ДЦ_ДЦ_3.xls
xls
u_129_ДЦ_ПВРОБ_02-01 — інформація про матеріали.xls
xls
u_130_КД_ЗКР_5 ВИХІД_1.xls
pdf
Договір поточний ремонт найпростіше укриття Католицька 35 ТО...
xls
17_ДЦ_ПВРОБ_інформація.xls
xls
17_ДЦ_ПВРОБ_02-01.xls
xls
17_ДЦ_ДЦ_3.xls
pdf
Додаткова угода 1 від 26_12 пот рем укрит Католицька 35 ТОВ...
p7s
sign.p7s