-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2025-05-30-000505-a
Торги не відбулися
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
31adbca834fd4cbeb6efb30163dc2708
Внутрішній номер закупівлі:
25459723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-30-000505-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2025 09:16 - 04.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2025 09:16 - 07.06.2025 00:00
Аукціон:
з 09.06.2025 14:32
Період кваліфікації:
07.06.2025 00:00 - 11.06.2025 11:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 000.00 Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)