-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом першої черги СЕС потужністю 100кВт на покрівлі будівлі водопровідно-насосної станції та будівлі гаражів в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-009193-a
Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами)
Торги не відбулися
2 932 672.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 663.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 663.36 UAH
Номер:
e06efc6862fc4a4f8eb157ad0d77c314
Внутрішній номер закупівлі:
25455461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-29-009193-a
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лисак Сергій Володимирович +380384273089 Vodokanal_sl@ukr.net http://sl-vodokanal.info
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 932 672.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2025 15:25 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2025 15:25 - 13.06.2025 00:00
Аукціон:
13.06.2025 15:10 - 13.06.2025 15:39
Період кваліфікації:
13.06.2025 15:39 - 29.07.2025 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 932 672.80 Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом першої черги СЕС потужністю 100кВт на покрівлі будівлі водопровідно-насосної станції та будівлі гаражів в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області