-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2016-10-05-001120-b
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
aefdea2f16d24a629491af7381f29dbe
Внутрішній номер закупівлі:
254331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-05-001120-b
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чуйко +380961603065 zutlo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2016 14:35 - 10.10.2016 15:30
Період прийому пропозицій:
05.10.2016 14:35 - 20.10.2016 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
5500 літр
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
дизельне паливо
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
7000 літр
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лідія Іванівна Житомирська +38(057) 373-64-29 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Початкова пропозиція
238 875.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
238 875.00 UAH з ПДВ
Документи
1
Скарги
0