• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

85 263.00 UAH з ПДВ
Номер: 1ee46b4626f546ee89da327c26e9de00
Внутрішній номер закупівлі: 25427984
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-27-010285-a   
Замовник: Західно-Донбаський професійний ліцей
Контактна особа: Анастасія Шихалєєва +380990603952 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-04-30-002706-a
Очікувана вартість: 85 263.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 5 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 30.06.2025
Місце постачання 51409, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Дніпровська, 571 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 85 263.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2025 15:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f27980451d514a599f9539dc7b439be8
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-27-010285-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 03-9140/25-БО-Т
Сума договору: 85 263.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 71 052.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.05.2025 00:00 - 30.06.2025 00:00
Дата підписання: 21.05.2025 15:13
Статус:
Підписаний
pdf
договір газ.pdf