-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(09123000-7) - Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-17-000097-a
Закупівля природного газу на 2018 рік
Торги відмінено
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
dd1bc274012348a5bcedfa3733dccbae
Внутрішній номер закупівлі:
2542625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-17-000097-a
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Мирослава Володимирівна 380325772068,380325772069 kylt-sok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2018 09:30 - 22.10.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2018 09:30 - 01.11.2018 11:00
Аукціон:
02.11.2018 12:03 - 02.11.2018 12:24
Період кваліфікації:
з 02.11.2018 12:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(09123000-7) - Природний газ
Кількість
13 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
4564d4d524f9432d8888cb76120ccccb
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відхилити тендерні пропозиції ТОВ “Львівгаз збут” та ТОВ “УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП” згідно частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» та відмінити відкриті торги згідно статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата опублікування:
06.11.2018 10:54
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.11.2018 12:24 - 17.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Оскарження: 02.11.2018 12:24 - 17.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
162 280.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 280.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.11.2018 10:52
Документи
65
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
173 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
43
Скарги
0