-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
комп"ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-10-26-001221-c
Завершена
10 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b4ef564ab194d6e8ae6945f6c8578c6
Внутрішній номер закупівлі:
2542237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-26-001221-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37927092
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, місто Світлодарськ, проспект Перемоги, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лоліта Яковлева +380631607459 med.centr.art@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи ті обставини Замовником було відмінено двічі процедури закупівлі за предметом - комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015 – 30230000-0) через відсутність достатньої кількості учасників (UA-2018-06-01-002413-a, UA-2018-08-22-000500-a) за лотами: акустична система, Wi-Fi USB адаптер, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 121.50 Акустична система
- Лот №2 ₴4 878.50 Wi-Fi USB адаптер