-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Сitroёn C-Elysee – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-05-26-005539-a
Завершена
46 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 236.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 236.00 UAH
Номер:
fc91155d8afc4e1c8a157d73f49d59b9
Внутрішній номер закупівлі:
25408543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-26-005539-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319739 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2025 12:19 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2025 12:19 - 03.06.2025 00:00
Аукціон:
з 03.06.2025 12:52
Період кваліфікації:
03.06.2025 00:00 - 04.06.2025 18:03
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 980.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Сitroёn C-Elysee – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника