-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідрант пожежний в комплекті (код ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне)
Тендер Prozorro UA-2025-05-26-004800-a
Завершена
151 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 755.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 755.00 UAH
Номер:
9c6e726922fa4a958c166052d74ed2e0
Внутрішній номер закупівлі:
25408164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-26-004800-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525841
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, місто Дубно, ВУЛИЦЯ ГІРНИЦЬКА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мандзюк +380673605948 dubnovoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
151 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2025 11:51 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2025 11:51 - 03.06.2025 00:00
Аукціон:
з 03.06.2025 15:56
Період кваліфікації:
03.06.2025 00:00 - 05.06.2025 16:13
Період завантаження договору:
11.06.2025 00:00 - 21.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴151 000.00 Гідрант пожежний в комплекті (код ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне)