• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання дверей в житлові та нежитлові приміщення багатоквартирного житлового будинку № 50 по вул. Нова, м. Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області

Завершена

540 765.00 UAH без ПДВ
Номер: e650599132de4024a495362e2ffef9c4
Внутрішній номер закупівлі: 25405326
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-26-001898-a   
Замовник: Долинський міськкомунгосп
Контактна особа: Нікіта Савенко +380957235892 nik.savenko@ukr.net http://dmkg.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-04-16-007791-a
Очікувана вартість: 540 765.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання дверей в житлові та нежитлові приміщення багатоквартирного житлового будинку № 50 по вул. Нова, м. Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області
Код ДК 021:2015: 44221200-7 Двері
Кількість 61 штука
Період постачання до 01.06.2025
Місце постачання Україна, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Нова буд. 50 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПИРОЖЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 540 765.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2025 10:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1781cf8db7e744a3ba7554c926eaacec
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-26-001898-a-b1
Постачальник: ПИРОЖЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ
Номер договору: 77/25
Сума договору: 540 765.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 19.05.2025 10:15
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №7725 від 19.05.2025 року ФОП Пироженко.pdf
pdf
Додаткова угода ФОП Пироженко.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s