-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-013621-a
Завершена
3 552.48
UAH з ПДВ
Номер:
15947abced71490b93eb568fdb3682f1
Внутрішній номер закупівлі:
25388502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-013621-a
Замовник:
ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514446
-
Адреса:
45006, Україна, Волинська область, Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 97, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Заікін Василь Миколайович 380504382668 urist@kovelteplo.org.ua http://kovelteplo.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
керуючись вимогами статті 3, 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), Положенням про уповноважену особу, що затверджене рішенням підприємства теплових мереж „Ковельтепло” від 19.05.2020 року № 111, а також у зв’язку з наявною потребою в закупівлі товарів, робіт і послуг, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. № 1178, як об”єкту критичної інфраструктури (ст. 9 Закону України „Про критичну інфраструктуру” від 16.11.2021р. №1882-ХІ) з метою організації закупівлі за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі, враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі 3552 ( три тисячі п»ятсот п»ятдесят дві ) грн. 48 коп з ПДВ та керуючись ч. 2 ст. 4 Закону необхідно укласти прямий договір на закупівлю круга 16 мм 60 м. пог для спрощення та швидкості проведення процедур, для стабільного надання мешканцям міста Ковеля житлово-комунальних послуг.
Таким чином 19.05.2025 укладено договір № 2841/лц з Товариством з обмеженою відповідальністю « АВ МЕТАЛ ГРУП» на суму 3552 ( три тисячі п»ятсот п»ятдесят дві ) грн. 48 коп з ПДВ на закупівлю ДК 021:2015 – ДК 021:2015 – 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі , а саме круга 16 мм 60 м.пог.
Очікувана вартість:
3 552.48 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
круг 16 мм
Кількість
60 метр
Період постачання
до 21.05.2025
Місце постачання
45006, Україна, Волинська область, Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 97, А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю „ АВ метал груп „
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441934
-
Контактна особа:
Дунець Олександр Васильович 0675209342
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Шолом-Алейхема, 5
Ціна пропозиції
3 552.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2025 17:07
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e57328646494ca6b78a2b8ed1a47412
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-22-013621-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю „ АВ метал груп „
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441934
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Шолом-Алейхема, 5
Номер договору:
2841/лц
Сума договору:
3 552.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 960.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
19.05.2025 00:00
Статус:
Виконаний