• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)

Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

Торги не відбулися

222 683.82 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 391.23 UAH
Номер: 33ace13966de41d6b46ced3140151c66
Внутрішній номер закупівлі: 25387590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-22-012623-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 222 683.82 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2025 16:24 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2025 16:24 - 30.05.2025 17:00
Аукціон: з 02.06.2025 12:29

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴57 726.44 Лот 1. Головний офіс
  • Лот №2 ₴67 065.28 Лот 2. Технічний департамент
  • Лот №3 ₴39 122.50 Лот 3. Розрахунковий департамент
  • Лот №4 ₴58 769.60 Лот 4. Департамент експлуатації каналізаційного господарства