-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: - автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ); - автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-008170-a
Завершена
10 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
f6d1faf3912e495885a4bf013530d3ee
Внутрішній номер закупівлі:
25383024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-008170-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
тендер не відбувся № UA-2025-05-13-007879-a з підстави, що передбачена згідно пункту 51 Особливостей, а саме:
неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
Очікувана вартість:
10 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу ГАЗ 2705 та КАМАЗ 5410
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Суконнік Віктор Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2359622599
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, Рівне, Павлюченка ,25
Ціна пропозиції
10 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2025 14:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d9f07aec649041ceb23222d66bef88ce
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-22-008170-a-c1
Постачальник:
ФОП Суконнік Віктор Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2359622599
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, Рівне, Павлюченка ,25
Номер договору:
72
Сума договору:
10 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
22.05.2025 11:00
Статус:
Виконаний