-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розробка веб-сайту
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-005688-a
Завершена
9 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bb1d0876fbd64649b0d98c18a4402e25
Внутрішній номер закупівлі:
25380598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-005688-a
Замовник:
КНП "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" Барашівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44040634
-
Адреса:
11255, Україна, Житомирська область, Бараші, Соборна буд 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осіпова Ольга Леонідівна +380681527816 azpsmbarasi2020@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка веб-сайту
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.05.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сідак Віра Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193307000
-
Контактна особа:
Сідак Віра Вісилівна 0683546681
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Вул Литвиненко-Вольгемут Марії б.23 кв 105
Ціна пропозиції
9 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2025 12:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
605ee67298fd4d0d99f565ef6d665691
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-22-005688-a-c1
Постачальник:
ФОП Сідак Віра Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193307000
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Вул Литвиненко-Вольгемут Марії б.23 кв 105
Номер договору:
84
Сума договору:
9 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
22.05.2025 00:00
Статус:
Підписаний