-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тротуарна плитка
Тендер Prozorro UA-2025-05-21-013419-a
Завершена
429 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 290.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 290.00 UAH
Номер:
4b685aa9c9484487b7fe14c3bb278a94
Внутрішній номер закупівлі:
25373565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-21-013419-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курило Валентина Петрівна +380545251191 kurilov.dolin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
429 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2025 16:54 - 30.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2025 16:54 - 02.06.2025 08:00
Аукціон:
з 03.06.2025 11:16
Період кваліфікації:
02.06.2025 08:00 - 02.06.2025 11:02
Період завантаження договору:
08.06.2025 00:00 - 18.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴429 000.00 Тротуарна плитка