-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-05-21-012562-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
121 475.79
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
мін. крок: 1% або 1 214.76 UAH
Номер:
b2adad59a4f5409884fb519529a00432
Внутрішній номер закупівлі:
25372710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-21-012562-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дворецький Віктор Євгенійович 380363661421 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 475.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.05.2025 16:20 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2025 16:20 - 30.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
30.05.2025 10:00 - 06.06.2025 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 475.79 Шини в асортименті