• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)

Торги не відбулися

3 319 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.00 UAH
Номер: 97fb158287c846d58e7abf89a84e06ee
Внутрішній номер закупівлі: 2536970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-19-003137-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Контактна особа: Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 319 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 596.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 596.23 UAH
Період уточнення: 19.10.2018 16:38 - 26.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2018 16:38 - 05.11.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.12.2019
Місце постачання 27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕГАБУД-БК"
Початкова пропозиція 2 949 999.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 949 999.60 UAH з ПДВ
Документи 12
Скарги 0