-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП
Тендер Prozorro UA-2025-05-21-009123-a
Завершена
146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 730.00 UAH
Номер:
8374503cd4464f3798e75858aeec1857
Внутрішній номер закупівлі:
25369275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-21-009123-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фурман Анжела Андріївна +380502163780 angelafurman1006@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
146 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2025 14:45 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2025 14:45 - 29.05.2025 12:00
Аукціон:
30.05.2025 12:24 - 30.05.2025 12:47
Період кваліфікації:
30.05.2025 12:47 - 03.06.2025 12:03
Період завантаження договору:
09.06.2025 00:00 - 19.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 000.00 Послуги з заправки та регенерації (відновлення) картриджів для принтерів та БФП