• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт шатрового даху житлового будинку по вул. Героїв України, 3 в м. Бровари Броварського району Київської області. Коригування. Додаткові роботи: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершальні роботи

Торги не відбулися

404 390.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 043.91 UAH
Номер: 467f0c53b97b4ddbb9f6de232d667cfe
Внутрішній номер закупівлі: 25364797
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-21-004594-a   
Замовник: Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
Контактна особа: Загоруйко Анастасія Юріївна +380459472202 zakup0412@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 404 390.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2025 11:38 - 02.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2025 11:38 - 05.06.2025 10:00
Аукціон: з 06.06.2025 11:34
Період кваліфікації: 05.06.2025 10:00 - 11.06.2025 15:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴404 390.50 Капітальний ремонт шатрового даху житлового будинку по вул. Героїв України, 3 в м. Бровари Броварського району Київської області. Коригування. Додаткові роботи: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника