-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарняні ліжка
Тендер Prozorro UA-2018-10-19-002885-b
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
48156ab04f134ae6bb1c21f7e70ea05f
Внутрішній номер закупівлі:
2536423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-19-002885-b
Замовник:
Комунальний Заклад "Криворізька міська лікарня №11" Криворізької Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986345
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривой Рог, вул. Добролюбова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Пономарьова +30963068086 ekonom1154@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33192120-9 Лікарняні ліжкаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2018 16:00 - 25.10.2018 16:51
Період прийому пропозицій:
19.10.2018 16:00 - 04.11.2018 15:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарняні ліжка
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50026, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Добролюбова,6
На карті