• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

pH-електроди з кабелем

Завершена

50 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер: e1a45d58503f477fbb5bcb47595155d4
Внутрішній номер закупівлі: 25361781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-21-001619-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2025 09:59 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2025 09:59 - 30.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 30.05.2025 00:00 - 03.06.2025 13:45
Період завантаження договору: 09.06.2025 00:00 - 19.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 pH-електроди з кабелем