-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-012271-a
Завершена
340 024.74
UAH з ПДВ
Номер:
f96b47df16344d9aa39beb125e14adde
Внутрішній номер закупівлі:
25357657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-012271-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011166
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул. Медична, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Тюріна +380667772461, +380569554457 dmy06@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи те, що виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України», що підтверджується листом Державного некомерційного підприємства «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» від 31.12.2024 №1541/01-12 (додається).
Очікувана вартість:
340 024.74 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Медсестринство» інтегрований тестовий іспит «Крок Б» у 2025 році на одного здобувача (вітчизняні здобувачі - громадяни України, контракт)
Кількість
53 людина
Період постачання
до 31.12.2025
Розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Медсестринство» інтегрований тестовий іспит «Крок М» у 2025 році на одного здобувача (вітчизняні здобувачі - громадяни України, бюджет)
Кількість
130 людина
Період постачання
до 31.12.2025
Розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Медсестринство» інтегрований тестовий іспит «Крок М» у 2025 році на одного здобувача (вітчизняні здобувачі - громадяни України, контракт)
Кількість
91 людина
Період постачання
до 31.12.2025
Розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Стоматологія» ОПП «Стоматологія ортопедична» інтегрований тестовий іспит «Крок М» у 2025 році на одного здобувача (вітчизняні здобувачі - громадяни України, контракт)
Кількість
64 людина
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ НАПРЯМІВ ПІДГОТОВКИ "МЕДИЦИНА" І "ФАРМАЦІЯ" ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21707413
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Герцена будинок 31
Ціна пропозиції
340 024.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2025 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f229b504af094be78cee71ef8583142c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-20-012271-a-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ НАПРЯМІВ ПІДГОТОВКИ "МЕДИЦИНА" І "ФАРМАЦІЯ" ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21707413
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Герцена будинок 31
Номер договору:
111/289/Є
Сума договору:
340 024.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
283 353.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
20.05.2025 14:00
Статус:
Виконаний