-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комплект навчального обладнання для створення осередку з вивчення предмету «Захист України»
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-011243-a
Завершена
1 972 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 863.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 863.25 UAH
Номер:
c69ccff83f9340d185f97dc2996dfd4b
Внутрішній номер закупівлі:
25356148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-011243-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капітоненко +380979796163 kapitonenkotana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 972 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 15:38 - 25.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 15:38 - 28.05.2025 08:00
Період кваліфікації:
28.05.2025 08:00 - 02.06.2025 10:40
Період завантаження договору:
08.06.2025 00:00 - 18.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 972 650.00 Комплект навчального обладнання для створення осередку з вивчення предмету «Захист України»