• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання лавок

Завершена

14 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 949804a1a523497eababe577a93c68cd
Внутрішній номер закупівлі: 2535434
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-18-000735-c   
Замовник: Департамент розвитку інфраструктури міста
Контактна особа: Терещенко Ігор Валентинович 0564748351 ugkxtender2013@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі була обрана у зв’язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (придбання лавок)
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 7 одиниця
Період постачання до 15.12.2018
Місце постачання 50000, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, м. Кривий Ріг На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ворошилова Анна Георгіївна

Оскарження: 18.10.2018 17:39 - 28.10.2018 23:00
Ціна пропозиції 14 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2018 17:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3732b8a388254933b4a57850634e455d
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-18-000735-c-c1
Постачальник: Ворошилова Анна Георгіївна
Номер договору: 564-Т
Сума договору: 14 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 02.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s