-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт принтерів, багатофункціональних пристроїв, відновлення (регенерація) та заправка картриджів)
Тендер Prozorro UA-2025-05-19-009523-a
Завершена
139 482.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 394.82 UAH
мін. крок: 1% або 1 394.82 UAH
Номер:
256edbbd52e449dcb0fadb004d84fb04
Внутрішній номер закупівлі:
25340446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-19-009523-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лідія Дроздова +0955213372 drozdova-lidia@ukr.net https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
139 482.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2025 15:04 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2025 15:04 - 27.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
27.05.2025 00:00 - 28.05.2025 11:30
Період завантаження договору:
03.06.2025 00:00 - 13.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴139 482.00 Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт принтерів, багатофункціональних пристроїв, відновлення (регенерація) та заправка картриджів)